Showing 1–15 of 946 resultsSorted by price: low to high
Birmingham Swivel Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Gold |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
| Style | Traditional |
Ferndale Swivel Gliding Chair
| Weight | 104.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Ferndale |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Bellevue High Leg Swivel Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bellevue |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Allegra Swivel Gliding Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 36 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Antique |
| Style | Contemporary |
| Collection | Allegra |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Clover Premier Swivel Occasional Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Roxie Swivel Gliding Chair
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Roxie |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Reegan High Leg Swivel Chair
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Reegan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Midtown Swivel Gliding Chair
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Midtown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Collin Power Swivel Glider Recliner
| Brand | Hooker Furniture |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Swivel |
Kersey Swivel Glider Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Swivel |
Load more products
Loading...