Showing 16–30 of 99 resultsSorted by price: low to high
Cara Lift Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Recline |
| Style | Transitional |
Astor Platinum Power Lift Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Jean Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Shell |
| Style | Transitional |
| Collection | Jean |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Sedgefield Lift Chair
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Remote |
| Style | Casual |
Billie Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 32 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Salsa |
| Style | Traditional |
| Collection | Billie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Mm3900 Ultimate Power Recliner
| Dimensions | 42 × 40 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Mega Motion |
| Color | Grey |
| Features | Charging, Fabric, Heat, Power, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Recline, Upholsetred, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
MM-3600 Trio Mezzo
| Dimensions | 41 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Mega Motion |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Headrest, Power, Reclining, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Infi Elite MM3730
| Weight | 350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 34.5 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dove |
| Collection | Infi Elite |
| Features | Power |
Load more products
Loading...