Showing 31–45 of 99 resultsSorted by price: low to high
Infi Elite MM3712
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72.5 × 38.5 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony |
| Style | Contemporary |
| Collection | Infi Elite |
| Features | Power |
Infi Elite MM3710
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 36 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Blue |
| Detail Color | Navy |
| Collection | Infi Elite |
| Features | Power |
Austin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
Aurora Medium/large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35 × 41.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Aurora |
| Features | Power |
Liam Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Storage |
Destin Large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 46 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Destin |
| Features | Power |
Destin Medium/small
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 43 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Destin |
| Features | Power |
Trio Mezzo MM3600
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67.5 × 40 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Gray |
| Detail Color | Ash |
| Collection | Trio Mezzo |
| Features | Power |
Austin Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 41 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Austin |
| Features | Customizable |
Rhodes Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Rhodes |
| Features | Customizable |
Infi Attain MM3603
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.5 × 36 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Brown |
| Detail Color | Latte |
| Style | Contemporary |
| Collection | Infi Attain |
| Features | Power |
Load more products
Loading...