Showing 181–195 of 690 resultsSorted by price: low to high
Sanibel Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Essex Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Essex Power Reclining Loveseat with Console and Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – 32X512
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 56 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Load more products
Loading...