Showing 196–210 of 690 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Wall Reclining Loveseat w/ Console – 339512
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Finley Wall Reclining Loveseat w/ Console – 339747
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Leather, Storage |
Liam Wall Reclining Loveseat w/ Console – 339786
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Dorian Reclining Loveseat – 448755
| Weight | 179.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Apollo Reclining Loveseat – 448757
| Weight | 166.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Modern |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Ava Reclining Loveseat – 448769
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 63 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Emmons Reclining Loveseat – 448781
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 60.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Cassian Reclining Loveseat – 448802
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Cade Reclining Loveseat – 448803
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Joel Reclining Loveseat w/ Console – 449761
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 81.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Ava Reclining Loveseat w/ Console – 449769
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 77.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Leighton Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Load more products
Loading...