Showing 211–225 of 690 resultsSorted by price: low to high
Emmons Reclining Loveseat w/ Console – 449781
| Weight | 195 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 75 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Cassian Reclining Loveseat w/ Console – 449802
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Cade Reclining Loveseat w/ Console – 449803
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 74.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Bone |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Leighton Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 41 × 76.4 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 76.4 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 64 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 39.5 × 76.8 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 64 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Asher Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 76.8 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Asher |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Load more products
Loading...