Showing 226–240 of 688 resultsSorted by price: low to high
Noah Loveseat – 630606
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 60.5 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Noah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Washington Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 40.5 × 59 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 40.5 × 72 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 59 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 72 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Hudson Power Loveseat w/ Power Headrest – 78U918
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Detail Color | Coffee |
| Style | Modern |
| Collection | Hudson |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest |
Quinault Power Reclining Loveseat w/ Headrest – 88U810
| Weight | 198 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 57 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Salsa |
| Style | Transitional |
| Collection | Quinault |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Acadia Power Reclining Loveseat w/ Headrest – 88U811
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 61.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Acadia |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Clybourn Power Reclining Loveseat w/ Headrest – 88U813
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...