Showing 241–255 of 688 resultsSorted by price: low to high
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U39747
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U39786
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 73.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Brooks Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48727
| Weight | 181.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48757
| Weight | 190.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Modern |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Joel Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48761
| Weight | 186.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 67 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Ava Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48769
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 63 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Emmons Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48781
| Weight | 191.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 60.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cassian Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48802
| Weight | 187.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cade Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48803
| Weight | 180.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Bone |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Brooks Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49727
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Joel Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49761
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 81.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Load more products
Loading...