Showing 256–270 of 688 resultsSorted by price: low to high
Ava Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49769
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 77.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Emmons Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49781
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 75 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Cassian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49802
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Cade Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49803
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 74.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Bone |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X39512
| Weight | 225 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X39747
| Weight | 241 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X39786
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 73.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Transitional |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Greyson Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – X48530
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Brooks Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – X48727
| Weight | 191.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – X48757
| Weight | 200.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Joel Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – X48761
| Weight | 196.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 67 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...