Showing 61–75 of 718 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Dorian Power Reclining Loveseat W/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 250.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Dorian Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 223.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 197 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 217.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Greyson Reclining Loveseat
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...