Showing 61–75 of 690 resultsSorted by price: low to high
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – 32X747
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Greyson Reclining Loveseat w/ Console – 449530
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 77 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49757
| Weight | 217.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Greyson Reclining Loveseat – 448530
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Reclining Loveseat w/ Headrest – 32U747
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 248 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 73 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 64.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – 32X786
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Transitional |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
James Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console – X49521
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 79 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
James Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – X48521
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Dimensions | 38 × 64.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest – 32U786
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Load more products
Loading...