Showing 76–90 of 690 resultsSorted by price: low to high
Robin Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar – X48774
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
James Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49521
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 79 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Norris Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Norris Reclining Loveseat
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 253 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 82 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Norris Power Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49755
| Weight | 240.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48755
| Weight | 213.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Norris Power Reclining Loveseat
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Robin Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48774
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Talladega Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48521
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Roscoe duo® Reclining Loveseat
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 58 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...