Showing 106–120 of 690 resultsSorted by price: low to high
Soren Reclining Loveseat
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Reese Reclining Loveseat
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 67.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Joel Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 82 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Joel Reclining Loveseat – 448761
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 67 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dorian Reclining Loveseat w/ Console – 449755
| Weight | 206.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Robin Reclining Loveseat – 448774
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Morrison Reclining Loveseat w/ Console – 449766
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Traditional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
Easton Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 78 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Easton Reclining Loveseat
| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 63 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X49757
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Liam Wall Reclining Loveseat – 320786
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Soren Loveseat with Console
| Weight | 214 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 83 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, USB |
| Style | Transitional |
Soren Loveseat
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream, Grey |
| Features | USB |
| Style | Transitional |
Joel Loveseat
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | USB |
| Style | Transitional |
Pinnacle Loveseat
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 56 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...