Showing 121–135 of 690 resultsSorted by price: low to high
Brooks Reclining Loveseat – 448727
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric |
Reese Right-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Contemporary, Transitional |
Turner Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Contemporary, Transitional |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Recline |
| Style | Transitional |
Jay Reclining Loveseat w/ Console – 449706
| Weight | 171 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Pinnacle Wall Reclining Loveseat – 320512
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Rowan Wall Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Transitional |
James Reclining Loveseat – 448521
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49724
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48724
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Trouper Reclining Loveseat – 448724
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Transitional |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Morrison Reclining Loveseat – 448766
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric |
Brooks Reclining Loveseat w/ Console – 449727
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
Load more products
Loading...