Showing 856–870 of 9190 resultsSorted by price: low to high
Greyson Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Stratus Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Redwood Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Stratus Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Rosewood Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...