Showing 226–240 of 1813 resultsSorted by price: low to high
Easton Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Reese Reclining Sofa
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 90 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Joel Power Reclining Sofa
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Easton Power Reclining Sofa
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 84.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...