Showing 46–60 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Bed Bench
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 19 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor 7 Drawer Dresser
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Gathering Table
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 36 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...