Showing 91–105 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor L Shaped Desk Set
| Weight | 373 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 70 × 53 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Alt L Shaped Desk Set
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 70 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Opt L Shaped Desk Set
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 70 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Credenza & Hutch
| Weight | 393 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 66 × 83 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor 3 Piece Desk & Hutch Set
| Weight | 411 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Storage Trunk
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 44 × 20 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor 72 Inch Hall Console Table
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 72 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Accent Desk
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...