Showing 106–120 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Accent Cabinet
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 38 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor 56 Inch Hall Console Table
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Bar Cart
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 56 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hall Console
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 42 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Accent Desk
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Leaning Pier Bookcase
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 72 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...