Showing 121–135 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Armoire Top
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 48 × 63 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Armoire Base
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 47 × 19 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor King California Upholstered Sleigh Bed, Dresser & Mirror, Chest
| Weight | 680 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...