Showing 31–44 of 44 resultsSorted by price: low to high
South Bend Rectangular Cocktail Table
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 52 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Round Cocktail Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend End Table
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Round Chairside Table
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Sofa Table
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Customizable, Storage |
South Bend Server
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |