Showing 16–30 of 50 resultsSorted by price: low to high
Haven Hills 7 Drawer Dresser
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills 5 Drawer Chest
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 56 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills Armoire
| Weight | 270 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 44 × 77 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Haven Hills Bed Bench
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Customizable, Storage |
Haven Hills Nightstand w/ Charging Station
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Power |
Haven Hills Display Cabinet
| Weight | 286 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 77 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel Beige |
| Style | Traditional |
| Collection | Haven Hills |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...