Showing 1–15 of 122 resultsSorted by price: low to high
Redwood Power Wall Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 42 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Redwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Redwood Rocking Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Redwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Bellevue High Leg Swivel Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bellevue |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Natalie Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Natalie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Redwood Wall Recliner
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Redwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Trouper Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 197 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
James Power Reclining Loveseat W/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 79 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Natalie Queen Sleep Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Natalie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...