Showing 31–45 of 6264 resultsSorted by price: low to high
Molena Mahogany Geometric Cabinet – 2 Shelves, Sesame White Antique Gray
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 73 × 36.75 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Molena |
| Features | Storage |
Casey Arm Chair
| Dimensions | 24.5 × 25.75 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
Albion Side Chair
| Dimensions | 27.5 × 24 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Fabric |
Casey Side Chair
| Dimensions | 24.5 × 21 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Morel |
| Style | Transitional |
| Collection | Highland Park |
| Features | Fabric |
Rustic Patina Side Chair
| Dimensions | 29.81 × 21.25 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional (Rustic-leaning) |
| Collection | Rustic Patina |
| Features | Fabric |
Rustic Patina Side Chair
| Dimensions | 26.69 × 21.5 × 41.38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional (Rustic-leaning) |
| Collection | Rustic Patina |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...