Showing 1–15 of 20 resultsSorted by price: low to high
Finley Rocking Recliner
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dove |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Trouper Power Wall Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dove |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Infi Elite MM3730
| Weight | 350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 34.5 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dove |
| Collection | Infi Elite |
| Features | Power |
Infi Elite MM3900
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 40 × 60 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dove |
| Collection | Infi Elite |
| Features | Power |
Load more products
Loading...