Showing 1–15 of 33 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Swivel Gliding Recliner
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
James Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Dorian Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 240.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Dorian Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 251.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Colby Duo® Reclining Sofa
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Colby |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Bennett Duo® Reclining Sofa
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Bennett |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dorian Reclining Sofa
| Weight | 217.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Colby Duo® Reclining Chair
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 39 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Colby |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Finley Swivel Gliding Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Wynne Swivel Gliding Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Wynne |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Belmont Power Wall Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | In Stock |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Noah Chair
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | In Stock |
| Collection | Noah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Ava Reclining Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...