Showing 1–15 of 49 resultsSorted by price: low to high
Meyer Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Red |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric |
Meyer Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Kennedy Queen Sleep Sofa
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Meyer Loveseat
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Meyer Sofa
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric |
Kennedy Loveseat
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 54.5 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Kennedy Sofa
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Ava Power Wall Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Kennedy Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Load more products
Loading...