Showing 121–135 of 1068 resultsSorted by price: low to high
Brooks Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Allegra Chair – 235401
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 35.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Allegra |
| Features | Customizable, Fabric |
Clayton Gold Power Lift Recliner w/ Massage & Heat – 1HM562
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 42 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Clayton |
| Features | Customizable, Fabric, Massage, Power, Storage |
Amanda Twin Sleep Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Dillon Full Sleep Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Bellevue High Leg Swivel Chair – 210421
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bellevue |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Briggs Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Allegra Swivel Gliding Chair – 225401
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 36 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Allegra |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Bexley Loveseat – 630681
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 59.5 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Transitional |
| Collection | Bexley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Clover Premier Swivel Occasional Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
| Style | Modern |
Brooks Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Casual |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Load more products
Loading...