Showing 16–30 of 69 resultsSorted by price: low to high
Sanibel Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Essex Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Essex Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Essex Power Reclining Loveseat with Console and Headrest and Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Essex |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...