Showing 16–30 of 288 resultsSorted by price: low to high
Ridgemont Large Bookcase in Natural
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 36 × 66 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Modern |
| Collection | Ridgemont |
| Features | Storage |
Apollo Rocking Recliner – 010757
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Emmons Rocking Recliner – 010781
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Apollo Wall Recliner – 016757
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Emmons Wall Recliner – 016781
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Fundamentals Chest – 4 Drawer – 12-114
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 38 × 47.56 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Fundamentals |
| Features | Storage |
Fundamentals Nightstand – 2 Drawer – 12-226
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 22 × 24.94 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Fundamentals |
| Features | Storage |
Dovetail Dresser – 752-002
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 60 × 41 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail Chest – 752-115
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...