Showing 16–17 of 17 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 78 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Urban |
| Collection | Millstone |
| Features | Power |
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 25 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Urban |
| Collection | Millstone |
| Features | Swivel |