Showing 1–15 of 17 resultsSorted by price: low to high
Noah Sofa – 610606
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 83 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Noah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Noah Loveseat – 630606
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 60.5 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Noah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Clybourn Power Reclining Chair w/ Headrest – 81U813
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Clybourn Power Reclining Sofa w/ Headrest – 84U813
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Clybourn Power Reclining Loveseat w/ Headrest – 88U813
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Millstone 3 Piece Set
| Weight | 253 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Urban |
| Collection | Millstone |
| Features | Storage |
Mitchell Cocktail Table
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 46 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Mitchell |
| Features | Storage |
Mitchell Sofa Table
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 46 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Transitional |
| Collection | Mitchell |
| Features | Storage |
Millstone 4 Piece Set
| Weight | 219 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg |
| Style | Urban |
| Collection | Millstone |
| Features | Swivel |
Load more products
Loading...