Showing 16–30 of 1234 resultsSorted by price: low to high
Reece Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Wall Hugger Recliner with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Load more products
Loading...