Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 57 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 61 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Leather |
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Parchment |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kells |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 32 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Parchment |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kells |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Leather, Storage |