Showing 1–15 of 20 resultsSorted by price: low to high
Astor Platinum Power Lift Recliner
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Transitional |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Astor Rocking Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Astor Platinum Power Lift Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Astor Power Wall Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Transitional |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Astor Wall Recliner
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Transitional |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Kennedy Full Sleep Sofa
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 69 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Florence Swivel Chair
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 × 32 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Florence |
| Features | Swivel |
Load more products
Loading...