Showing 31–40 of 40 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 37.5 × 30.5 × 38.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest |
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kona Butternut Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Darby |
| Features | Leather, Power, Power Footrest, Swivel |
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 41 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kona Earth Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Darby |
| Features | Leather, Power, Power Footrest, Swivel |
| Dimensions | 122.5 × 154 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest |
| Dimensions | 42 × 42 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hampstead Dove Fabric |
| Style | Fabric |
| Features | Power, Power Footrest |
| Dimensions | 42 × 66 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hampstead Dove Fabric |
| Style | Fabric |
| Features | Power, Power Footrest |
| Dimensions | 42 × 90 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hampstead Dove Fabric |
| Style | Fabric |
| Features | Power, Power Footrest |
| Dimensions | 36 × 46 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oslo Fawn Leather |
| Style | Leather |
| Features | Power, Power Footrest, Storage |
| Dimensions | 36 × 70 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oslo Fawn Leather |
| Style | Leather |
| Features | Power, Power Footrest, Storage |
| Dimensions | 36 × 94 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oslo Fawn Leather |
| Style | Leather |
| Features | Power, Power Footrest, Storage |