Showing 31–45 of 232 resultsSorted by price: low to high
Luna Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 66.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Luna |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Cairo Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 39 × 33.7 × 40.3 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cairo |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Cairo Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 39 × 80.5 × 40.3 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cairo |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Henry Power Wall Hugger Recliner
| Dimensions | 39.5 × 43.5 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Henry |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Henry Wall Hugger Recliner
| Dimensions | 39.5 × 43.5 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Henry |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Leighton Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 39.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Leighton Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 86 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 41 × 76.4 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 86 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 63 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 76.4 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Leighton Power Wall Hugger Recliner with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 39.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leighton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Load more products
Loading...