Showing 61–75 of 280 resultsSorted by price: low to high
Washington Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 40.5 × 72 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 83 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 59 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 72 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Wall Hugger Recliner with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 36 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Hastings Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 40.5 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hastings |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Lakewood Power Chair W/ Power Headrest
| Dimensions | 40 × 48 × 34 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Ice |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lakewood |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest |
Hastings Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 40.5 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hastings |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Hudson Power Sofa W/ Power Headrest
| Dimensions | 41 × 84 × 39 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Detail Color | Coffee |
| Style | Modern |
| Collection | Hudson |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest |
Hastings Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hastings |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Hastings Power Wall Hugger Recliner with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hastings |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Alaska Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 39.8 × 46 × 40.2 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alaska |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Alaska Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 39.8 × 93.3 × 40.2 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alaska |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Acacia Power Wall Hugger Recliner
| Dimensions | 40.5 × 39.4 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Acacia |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Acacia Power Rocking Recliner
| Dimensions | 40.5 × 39.4 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Acacia |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Rocking |
Load more products
Loading...