Showing 31–45 of 167 resultsSorted by price: low to high
Dorian Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 251.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
James Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Bluestone |
| Style | Transitional |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 228.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Smoke |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Robin Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Colby Duo® Reclining Sofa
| Weight | 218 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Colby |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sable |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Colby Duo® Reclining Chair
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 39 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Colby |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Greyson Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 227 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 85 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Trouper Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Trouper Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Brooks Power Reclining Loveseat W/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 221.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Brooks Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Currant |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Reece Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Load more products
Loading...