Showing 91–105 of 167 resultsSorted by price: low to high
Acacia Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 40.5 × 85.4 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Acacia |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Maddox Power Reclining 2-seat Sofa W/ Headrest
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 80 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Regent Power Reclining Sofa
| Dimensions | 39 × 84 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Regent |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Brooks Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 223.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Joel Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 224.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Ava Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Emmons Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 229.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 83.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cassian Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 225.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cade Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 218.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Palmer Power Reclining Chair & A Half W/ Headrest
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 54.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Brooks Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 181.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Godiva |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 190.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Modern |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Joel Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 186.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 67 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Ava Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 63 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Emmons Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 191.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 60.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...