Showing 211–225 of 811 resultsSorted by price: low to high
Apollo Rocking Recliner – 010757
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Maddox Rocking Recliner – 010759
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Modern |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Rocking |
Emmons Rocking Recliner – 010781
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Kells Rocking Recliner – 010782
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Parchment |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kells |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Cade Rocking Recliner – 010803
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Belmont Rocking Recliner – 010804
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Buff |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Load more products
Loading...