Showing 226–240 of 811 resultsSorted by price: low to high
Wynne Wall Recliner – 016700
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oat |
| Style | Transitional |
| Collection | Wynne |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Sparrow Wall Recliner – 016712
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Sparrow |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Kodie Wall Recliner – 016715
| Weight | 94.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Fulton Wall Recliner – 016717
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Fulton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Trouper Wall Recliner – 016724
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Sherman Wall Recliner – 016725
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Onyx |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dorian Wall Recliner – 016755
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Apollo Wall Recliner – 016757
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Maddox Wall Recliner – 016759
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Modern |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Load more products
Loading...