Showing 61–75 of 377 resultsSorted by price: low to high
Jay Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48706
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Morrison Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49766
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Morrison Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48766
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Joel Reclining Loveseat – 448761
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 67 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Morrison Reclining Loveseat w/ Console – 449766
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Traditional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
Maddox Power Reclining Chair and A Half w/ Headrest & Lumbar – X45759
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Maddox Power Reclining Chair & a Half w/ Headrest – U45759
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Maddox Reclining Chair & A Half – 445759
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dora Swivel Gliding Chair – 225400
| Weight | 106.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dora |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Maeve Chair – 235402
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maeve |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dora Chair – 235400
| Weight | 56.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Dora |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Jay Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar – X44706
| Weight | 242 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Pinnacle Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar – 33X512
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 81.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Transitional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Pinnacle Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest – 33U512
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 81.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Jay Power Reclining Sofa w/ Headrest – U44706
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Load more products
Loading...