Power Reclining
Showing 121–135 of 167 resultsSorted by price: low to high
Robin Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 274 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Emmons Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 239.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 83.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cassian Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 235.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cade Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 228.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Palmer Power Reclining Chair & A Half W/ Headrest And Lumbar
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 54.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Oakley Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41 × 86 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Oakley |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Greyson Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Brooks Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 191.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 200.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 62.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Joel Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 196.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 67 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Morrison Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Ava Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 63 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Emmons Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 201.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 60.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmons |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cassian Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 197.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Cade Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 190.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...