Showing 31–45 of 718 resultsSorted by price: low to high
Kennedy Loveseat
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 54.5 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Brooks Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Leather |
Talladega Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Modern |
Alexandria Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |
Collins Loveseat, In Stock
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 65 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Stone |
| Style | Traditional |
| Collection | Collins |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Paxton Loveseat
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 64 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Porcelain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paxton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Ryder duo Power Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Edie duo® Left-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Edie duo® Right-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Bennett duo® Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Benchmade Motion Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
Alexander Roll Arm Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Fabric |
Load more products
Loading...