Showing 46–60 of 718 resultsSorted by price: low to high
Magnificent Motion Leather Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline |
Greyson Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 214 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 77 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Greyson Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Reclining |
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable |
| Style | Transitional |
Trouper Power Reclining Loveseat W/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Transitional |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Trouper Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 62 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...