Showing 91–105 of 690 resultsSorted by price: low to high
Jay Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49706
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Jay Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48706
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Morrison Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console – U49766
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Soren Power Reclining Loveseat
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Morrison Power Reclining Loveseat w/ Headrest – U48766
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Easton Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 82 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power |
| Style | Transitional |
Robin Power Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 80 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Finley Wall Reclining Loveseat – 320747
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 61 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Leather |
Pinnacle Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Easton Power Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 78 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Easton Power Reclining Loveseat
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 63 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Wall Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Reclining Loveseat w/ Console – 449757
| Weight | 193.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
Load more products
Loading...