Showing 46–60 of 189 resultsSorted by price: low to high
Greyson Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 214 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 77 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Greyson Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Greyson Reclining Loveseat
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Robin Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
James Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 79 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Robin Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Morrison Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Robin Power Reclining Chair And A Half W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Robin Reclining Chair & A Half
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dora Swivel Gliding Chair
| Weight | 106.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dora |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
Maeve Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maeve |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dora Chair
| Weight | 56.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Dora |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...