Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Ventura Fabric Sectional
| Dimensions | 107.5 × 137.5 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Java Cerused |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Ventura Fabric Sectional
| Dimensions | 107.5 × 107.5 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Java Cerused |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Barnes Fabric Sectional
| Dimensions | 108.75 × 108.75 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Java Cerused |
| Features | Fabric |
Barnes Fabric Sectional
| Dimensions | 108.75 × 138.75 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Java Cerused |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |