Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 64 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oatmeal |
| Style | Traditional |
| Collection | Mackenzie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oatmeal |
| Style | Traditional |
| Collection | Mackenzie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oatmeal |
| Style | Traditional |
| Collection | Mackenzie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Oatmeal |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 42 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oatmeal |
| Style | Traditional |
| Collection | Mackenzie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |